Міський голова запрошує черкащан долучитися до Тижня генприбирання

Невдовзі весь православний світ святкуватиме найбільше християнське свято – Пасху або Великдень. Із давніх давен люди намагалися перед цим святом очистити від бруду не лише свої душі і помисли, а й оселі  та двори. Сьогодні одним із найголовніших своїх завдань міська влада ставить благоустрій Черкас, для того, аби наше місто стало найкращим містом України.

Головні роботи – асфальтування та ремонт  доріг, тротуарів, прибирання кладовищ перед поминальними днями, – виконуються  силами міських комунальним служб. Але разом із вашою  допомогою, із допомогою  мешканців міста, прибрати  нашу спільну домівку до свят буде легше і швидше.

Шановна громадо! Прошу  кожного з вас долучитися до Тижня генерального прибирання Черкас, який розпочинається у п’ятницю, 22 квітня, та триватиме  до наступної п’ятниці (29 квітня).

Наведення порядку в своїй країні, в своєму місті повинно розпочинатися з наведення порядку у своїй оселі та в своєму дворі.

Разом із сусідами, родичами, вийдіть у свої двори,  по можливості приберіть їх, посадіть дерева, квіти, приготуйте наше довкілля  до найбільшого християнського  свята, яке фактично і є символом  нового життя. Лише від  кожного з нас залежить, наскільки  чистими будуть наші душі і наші домівки.

З повагою – Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко

Текст, фото “Про Головне

1 коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *