Міжнародна благодійна організація «Чотири лапи» знову прибула до Канева – вирішувати проблему безпритульних тварин

3 12 по 27 липня у Каневі проводитимуть масову стерилізацію безпритульних тварин, що допоможе гуманними, єдино дозволеними в Україні, методами вирішити проблему безконтрольного розмноження вуличних тварин. Крім того, тварин вакцинуватимуть проти сказу – для упередження появи та поширення цього захворювання. Роботу – абсолютно безкоштовно – проводитимуть представники міжнародної благодійної організації із захисту тварин (зі штаб-квартирою у Відні, Австрія, та офісами в 11 країнах на 3 континентах) FOUR PAWS («Чотири лапи»).

– FOUR PAWS уже працювали у нас рік тому, коли прибули допомогти Черкащині налагодити вирішення проблеми безпритульних тварин – після прийняття у області відповідної програми. За цією програмою (місцевий аналог якої є і у Канева) проблеми безпритульних тварин у нас вирішуються виключно гуманним методом –  стерилізації та вакцинації, – констатує міський голова Канева Ігор Ренькас. –  І саме FOUR PAWS і допомагає місцевій владі в Україні впроваджувати гуманні методи контролю чисельності бездомних тварин. Протягом 2 тижнів, фахівці мобільної клініки FOUR PAWS стерилізували та вакцинували проти сказу 119 безпритульних тварин (їх можна ідентифікувати за синьою кліпсою у вушку). Після візиту «Чотирьох лап» ми продовжили цю роботу, самостійно запрошуючи ветеринарного лікаря для виконання таких робіт – таким чином, було стерилізовано та вакциновано проти сказу ще 51 бездомну тварину. Операції проводяться ефективним методом, що не потребує зняття швів та додаткового утримання тварин за рахунок бюджету.

– Ми запрошували FOUR PAWS відвідати Канів ще – і, хоча мають щільний графік, вони погодились, побачивши у нашому місті надійного партнера, зацікавленого у співпраці. І це дійсно так: місто встигло забезпечити їм усе необхідне для роботи буквально за 1 день, дізнавшись про можливість  нового візиту,  – зазначає громадський активіст Антон Савченко. – Активно підключились місцеві волонтери, у перший же день роботи «немісцеву» команду мобільної клініки «Чотирьох лап» супроводжує  зооволонтер Антоніна Малєна.

Ми попередили місцевих мешканців, що протягом 2-х тижнів (з понеділка по п’ятницю, із 9 до 18.00) у Каневі будуть проходити заходи з відлову та стерилізації безпритульних тварин – аби активно допомагали вирішувати місту це питання. Операції проводитимуть на базі КП “Місто” (де керівник Дмитро Шайдаров обладнав повноцінну операційну, з сучасним обладнанням, що було придбане за кошти Посольства Канади в Україні). Протягом дня команда «Чотирьох лап» може проводити стерилізацію та вакцинацію 7-12 тварин. Кожна п’ятниця буде Днем волонтера. Цього дня волонтери можуть  привозити безпритульних собак та котів, але виключно після попереднього запису у адміністратора (0679212289, Олена). По цьому номеру канівчани можуть повідомляти про побачених на вулицях безпритульних нестерилізованих тварин. Можуть телефонувати і ветеринарні лікарі, що бажають перейняти досвід проведення операцій, що не потребують зняття швів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *