Міжнародна компанія вивчає перспективи відкриття нового заводу на Черкащині

Черговий робочий візит на Черкащину днями здійснили представники міжнародної компанії APTIV, що є одним із найбільших у світі виробників автомобільних комплектуючих. Компанія спеціалізується на електричних системах автомобілів.

На цей час компанія APTIV працює в 45 країнах світу і налічує 150 тисяч працівників, з яких 17 тисяч – інженери. В Україні компанія розпочала свою діяльність в 2007 році і відкрила перший завод в м. Івано-Франківську. У 2015 році було започатковано виробництво у м. Чернівці, в 2017 році – у м. Вінниця.

За словами віце-президента та керуючого директора компанії APTIV в Європі, Центральній Азії та Африці Ульріха Ейхлера, конструктивний діалог між сторонами відбувається задля прийняття остаточного рішення щодо створення підприємства з випуску автокомпонентів з орієнтовною кількістю робочих місць 1 500-1 600 на базі «АЗС № 2» АТ «АК «Богдан Моторс».

«Ми зацікавлені в допомозі та сприянні органів влади до розробки та реалізації проекту», – зауважив він.

Зустріч сторін відбулася в Черкаському міському центрі зайнятості. Директор обласної служби зайнятості Григорій Дендемарченко висловив зацікавлення в рамках проекту та окреслив шляхи сприяння служби зайнятості щодо укомплектування кадрами.

Джерело: Діловий Регіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *