поради стиліста

Моє покликання, як стиліста – розкривати у людях красу

Останнім часом суспільство тяжіє до пошуку таких місць, де існує повна свобода вибору та відсутній жоден контроль. Клубні заняття, які щоразу присвячені тій чи іншій темі, – це те, що пропонує бізнес-центр новітніх технологій у Черкасах.

Учасниками клубу є люди різних професій та сфер діяльності. Єдине, що їх об’єднує – це те, що вони усі є успішними у своїй справі. Організатором заходів є Оксана Мєдвєдєва. Так, 18 травня гостем тематичної зустрічі стала персональний стиліст Леся Гайван.

«Лесю запросили, тому що, вона професіонал свого напрямку, вміє простою мовою розповісти, як підкреслити красу та індивідуальність будь-якої людини», – розповідає пані Оксана.

Леся Гайван – імідж-стиліст, а за першою освітою – викладач. Спочатку працювала в школі, а згодом перейшла працювати в сферу краси. Леся зізнається, що до індустрії моди потрапила зовсім випадково: все почалося з маленького майстер-класу із зав’язування хустинок. Цей захід мав успіх. І після серії таких майстер-класів та занять по стилю для жінок зрозуміла, що не зможе жити без стилістики. Вивчившись, почала консультувати та викладати в Школі стилю. Ось так саме з невеличкого майстер-класу й взяла початок “Школа стилю Лесі Гайван”.

Свої досягнення Леся не вважає за шалений успіх, для неї це звичайне життя. Стиліст зізнається, що її покликання – розкрити красу у людині. Кожна жінка красива, кожен чоловік красивий, всі ми красиві, але треба знайти цю красу. Я допомагаю її побачити, а ще й знайти любов до себе, до світу, – розповідає, посміхаючись, пані Леся. Імідж-стиліст переконана, що стилістика – це гра, до якої треба ставитись з легкістю. Окрім того, стилісту треба бути психологом, важливо не тільки спілкуватись з клієнтом стосовно його гардеробу, а й знати, чим живе людина. Тоді, по-перше, простіше працювати, а, по-друге, результат буде значно кращий. Спектр її діяльності дуже широкий – від різноманітних майстер-класів, імідж-сніданків до шопінг-супроводження, консультування, створення книг стилю  та аналізу гардеробу. Клієнтами стиліста є ті, хто розуміє, що зі зміни стилю, починаються зміни у житті. Розповідь стиліста настільки зацікавила присутніх, що відвідувачі захотіли одразу отримати цінні поради.

поради стиліста поради стиліста поради стиліста

Тож Леся розповідає, що для того, аби оцінити людину, нам треба всього 30 секунд. Перше враження відіграє значну роль, адже 60% успіху залежить саме від нього. А на те, яким воно буде, дуже впливає у що людина вдягнута. Стиль проявляється через одяг, взуття, аксесуари. На його формування впливає розвиток естетичного смаку. Леся радить відвідувати музеї, театри, виставки, аби побачити красу навкруги. І, нарешті, з чого починати?

  • По-перше, слід реально поглянути на себе зі сторони і визначити – якою ви хочете бути. Фотографуйте себе щоранку – це допоможе проаналізувати свій стиль, критично поглянути на образ. Можна записати якнайбільше прикметників про себе майбутню.
  • Тоді слід визначити, чи відповідає Ваш гардероб, тому якою Ви себе хочете бачити.

Коли вам кажуть, що щось неможливо у будь-якому віці, не вірте, – каже пані Леся. Зараз інше життя, і я цьому щиро радію, адже нині все набагато простіше.

Хочеш змінити своє життя – міняй, – каже стиліст.

Зустріч всім дуже сподобалася, і я думаю це перший крок до відкриття прекрасного світу під назвою “імідж і стиль”. У нашому бізнес-центрі подібні заходи проводяться постійно, і ми запрошуємо усіх, хто зацікавлений у особистісному розвиткові, а також професіоналів, готових поділитися історією свого успіху, – каже організатор зустрічі Оксана Медведєва.

Автор: Анна Ішечкіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *