Мокрокалигірська ОТГ «відвоювала» для своїх людей школу і будинок культури

Днями, Постановою Верховного суду, за громадою остаточно визнано право на володіння обома приміщеннями. Завдяки тому, що громада уперто боролась за свої права, а її голова Вікторія Пипа не склала руки і рік відстоювала інтереси мешканців  у судах – вдалося відстояти обидва приміщення, на які раптом заявило права місцеве підприємство.

Як розповідає староста села Ярошівка  Олег Біляк, проблеми розпочалися одразу після створення громади. Керівник місцевого ПСП «Хлібороб», що стало правонаступником колгоспу, заявив, що обидва приміщення були збудовані колгоспом (нехай і на державні кошти), а відтак –  належать підприємству. Дітям серед уроків було заявлено забиратись додому, бо приміщення школи закривається. На будинок культури одразу почепили замок, тож сільські збори узимку проводились  у парку поряд з БК. Але ні його, ні школу мешканці села віддавати у   не хотіли, громада поставила їх на баланс – і почались суди…

– Днями Верховний Суд поставив крапку у цій справі, залишивши без задоволення касаційну скаргу ПСП «Хлібороб», – зазначила голова Мокрокалигірської громади Вікторія Пипа,  – Держава підтвердила, що обидва приміщення  належать громаді   – і нам вдалося виконати завдання, яке ставили нам люди Ярошівки, коли ми створювали нашу громаду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *