Молодіжна міська рада Золотоноші на декілька годин сіла у чиновницькі крісла

У Золотоноші організували незвичну до цього моменту акцію – «Єднання поколінь». Міський голова Віталій Войцехівський запропонував людям, які стояли біля витоків місцевого самоврядування, разом із молодіжною міською радою на декілька годин сісти у чиновницькі крісла, пише Золотоноша.

Діюча влада минулу п’ятницю плідно провела час на вулицях міста, поспілкувавшись з містянами та взявши участь у святкуванні 70-річчя Технічної школи Укрзалізниці. Діти ж та екс-керманичі Золотоноші розійшлися кабінетами виконкому. Перші опанували ази місцевого місцевого самоврядування, другі згадували минулі роки, ділилися досвідом з юнаками та дівчатами, а також дискутували зі своїми колишніми підлеглими, які в більшості своїй нині очолюють структурні підрозділи.

Загалом свою заміну отримали 14 посадовців. Виключення зробили лише для стратегічних підрозділів, на кшталт УЖКГ, який постійно має бути на оперативній сторожі. Розпочали учасники “дня дублера” із зустрічі в сесійному залі Міської ради. Сюди завітали старожили кабінетів на Садовому та активна молодь міста, яких знайомили між собою теперішні посадовці. Далі – робота в кабінетах. Формат логічний – протягом декількох годин молодь вивчала принципи життєдіяльності міста в різних сферах, а екс-керівники дізнавались про те, як змінилася структура роботи держслужбовців різних відділів.

В цілому ініціативу всі її учасники вважають вдалою, а на думку нинішнього мера, в місті таки існує наступність поколінь. Минулої ж п’ятниці команда виконкому й вирішила це продемонструвати на прикладі місцевого самоврядування.

– Мине десяток років і вже ці діти будуть пробувати щось творити для майбутнього цієї країни. Не важливо де, в Золотоноші, чи в будь-якому іншому місті. А за результатами цього дня хотілося, щоб молодь вже мала якийсь досвід та розуміння, не боялася приймати рішення, поспілкувалась із тими, хто передав колись свій досвід нам, – прокоментував подію міський голова Віталій Войцехівський.

За результатами позитивних відгуків учасників дійства, днями було вирішено організувати аналогічний процес обміну досвіду між поколіннями. Проте цього разу молодь та екс-очільники займуть місця керівників комунальних і промислових підприємств Золотоноші.

Фото Золотоноша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *