Молодих виконавців Черкащини запрошують до участі у масштабному пісенному конкурсі

Національний телепроект “Українська пісня”, який відбудеться 26 серпня на “Арені Львів”, розпочав приймати заявки від учасників, пише “Черкаси.City”.

Масштабний телепроект “Українська пісня / Ukrainian Song Project”, який започатковано торік із метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном, 12 червня розпочав прийом заявок від учасників. Подати заявку можна до 1 серпня на сайті проекту – uapisnya.com.ua. У серпні оргкомітет та музичні експерти “Української пісні” оберуть близько 15 фіналістів. Ці виконавці та гурти виступлять разом із найвідомішими зірками нової української сцени у грандіозному концерті, який відбудеться 26 серпня 2017 року на “Арені Львів”.

Подати заявку на участь у Національному телепроекті “Українська пісня 2017” можуть виконавці та гурти з України та з-за кордону, які співають українською мовою. Відбір музичних композицій відбувається у таких жанрах: популярна музика, танцювальна музика, рок-музика, акустична музика. Перевага при відборі надається пісням молодих виконавців, які могли б стати хітовими та наповнити український музичний простір якісним контентом.

Анкета для учасників: https://goo.gl/forms/plGKOJJCcZMM5g9Q2

Гасло Національного телепроекту “Українська пісня / Ukrainian Song Project” – “Україна чекає, Україна вимагає української пісні!”

Фото http://cherkasy.ua.city

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *