Монастирищенський театр пісні провів дівочий вечір

Під такою назвою 1 липня  в приміщенні районного Будинку культури пройшов творчий вечір дівочого театру пісні «Україночки» РБК  – керівник Оксана Кудин.  Колектив зовсім молодий, однак вже встиг завоювати визнання  у глядачів.  До речі, це єдиний  юнацький гурт у нашому районі, який співає українські народні пісні  в сучасній обробці.

Про це повідомляє Монастирищинська РДА.

Як повелось останнім часом, цей концерт  був  зовсім не схожий на інші. Юні  й  надзвичайно талановиті дівчата-монастирищанки –  Анастасія Світлишна, Аліна Тарасюк, Анна Козій, Оксана Кравчук, Олена Поліщук, Анна Матушко та Юлія Кибалюк – запросили до себе в гості поціновувачів народного мистецтва, рідних та друзів.

Протягом майже  двох годин  учасниці колективу та їхні гості ( солістка Гайсинського районного Будинку культури Вінницької області  Діана Мельник, хореографічний ансамбль «Асорті» ДМШ (керівник Тетяна Штойка), Анастасія Підлісна – учениця дитячої музичної школи)  дарували глядачам українські народні пісні, запальні танці та незабутні враження.

Ведучими  свята   були  Анна Моргонюк, колишня учасниця театру пісні «Україночки», а нині – студентка КПУ, та Діана Бойко, юна вихованка Оксани Кудин, та авторка  й виконавиця віршів, які  були використано в концертній програмі).

Керівник колективу, Оксана  Кудин, щиро подякувала своїм вихованкам  за щиру і непідробну любов до української пісні, вміння вчитись і працювати в команді, низько вклонилась батькам за  таких талановитих дітей, їхнє терпіння і висловила щирі побажання  успіхів та  удачі на життєвій ниві випускницям  театру пісні «Україночки» (четверо учасниць закінчили 11 клас). Слова вдячності прозвучали і з уст директора  районного Будинку культури Тетяни Бондарчук, яка  вручила  дівчаткам  грамоти за  високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток культури Монастирищини.

Зі сльозами на очах, вихованки Оксани Олегівни дякували їй за ті незабутні  репетиції, концерти та роки проведені разом. Разом із ними плакав весь зал.

Фінальною крапкою творчого вечора дівочого театру пісні «Україночки»  стало спільне (з керівником та колишніми учасницями – Анною Моргонюк та Дашою Плевако) виконання пісні «Хай у вас буде всього доволі!»

Хочеться щиро порадіти за  нашу талановиту юнь, за те, що незважаючи   ні на що, вони люблять, цінують і пропагують українську народну пісню та національну культуру України!

Фото http://monrda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *