Moresise bank

Moresise bank став мобільним гаманцем

Moresise повинен був стати одним з перших мобільних банків в Україні. Автори цього проекту анонсували повноцінний банківський функціонал (в тому числі платіжні карти) в мобільному додатку ще влітку минулого року. Однак поки від цієї ідеї довелося відмовитися.

Команда Moresise кардинально змінила концепцію продукту, перетворивши його в мобільний гаманець. За першу добу до мобільного додатку на iOS підключилося 100 чоловік. Android-версія гаманця з’явиться пізніше.

iphone

Незважаючи на те, що Moresise поки не став банком, відкривати рахунок в додатку все-таки треба. Мобільний гаманець працює за принципом передоплати. Перед початком використання, клієнт повинен поповнити свій аккаунт за допомогою звичайної банківської карти Visa / MasterCard. Пізніше розробники програми обіцяють підключити поповнення платіжними інструментами American Express, JCB, UnionPay і Bitcoin.

iphone iphone iphone

Зараз рахунок у додатку можна відкрити тільки в гривні. Анонсовано запуск рахунків в доларах, євро і фунтах стерлінг

Сервіси

Можливості програми можна розділити на три групи:

  • оплата послуг,
  • переказ коштів, і
  • аналітика.

В аналітиці ви можете переглянути його витрат за різними категоріями послуг. Переказ коштів можливий на карту українського банку. А серед послуг, які можна оплатити – мобільний зв’язок, Інтернет і ТБ, ігри та розваги, поповнення електронних гаманців. Пізніше в додатку запрацює розділ «Заклади». Також анонсована оплата послуг ЖКГ.

iphone tel3 tel3.2

За матеріалами www.psm7.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *