Мотоциклісти України змагалися у Черкасах (Фото)

У Черкасах на території ТЦ «Епіцентр» 25 липня продовжувались  мотоконкурси на всеукраїнському соціальному проекті-змаганні «Мотородео 2016″. 26 мотоциклістів із Черкас, Києва та Одеси підкорювали глядачів видовищними заїздами. Також на заході були присутні мотоциклісти із Золотоноші, Сміли, Умані, Кропивницького (Кіровограда).

DSC05892

Хлопці з Одеси сформовані як команда. Вони тренуються і приїжджають на змагання показати себе. На думку організаторів, вони одні з кращих на заході. До речі, наймолодший учасник «Мотородео 2016″ — 13-річний одесит, який на досить високому рівні показав свої здібності керування мотоциклом.

DSC05905

“Мотоциклісти України у загальному мають досить низьку підготовленість до виїзду на дороги. Мотоцикл, як засіб пересування, стає все популярнішим, але ніхто не задумується над тим, що це техніка підвищеної небезпеки. Тому ми намагаємося тренувати мотоциклістів, щоб вони могли адекватно керувати своєю технікою на дорогах, адже це зменшення аварійності, і найголовніше — збереження життя”, — розповідає співорганізатор Віталій.

Такими заходами організатори намагаються прищепити любителям мотоциклу й з інших міст обережність поводження із «залізним конем». Щоб вони тренувалися, приїжджали й показували свої вміння керування мотоциклом.

DSC05911

“Щотижня, у вівторок та четвер, ми проводимо тренування. Всі бажаючі можуть приїхати і безкоштовно потренуватися”, — говорить Віталій.

DSC05903

У Черкасах «Мотородео» проходить удруге. Віталій говорить, що традицію переривати не хочеться, тому у наступному році планується втретє провести захід для любителів мотоциклів.

Наприкінці заходу на переможців чекали кубки та медалі, а також грошові сертифікати у розмірах 500, 1000 та 2000 грн.

DSC05897

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *