Муніципальну няню на Черкащині тепер можна замовити онлайн

В Україні запрацювала електронна послуга «Муніципальна няня». Електронна послуга працюватиме на всій території  нашої держави. Черкащани можуть замовити її на Порталі адміністративних послуг області в розділі Е-сервіси, — інформує “Діловий регіон”.

«Муніципальна няня» – це урядовий проект із підтримки молодих батьків. У його межах держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років. Відтепер для подачі документів на відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років не обов’язково відвідувати владні кабінети, подати документи можна в електронному вигляді.

Як і будь-яка електронна послуга, «е-Муніципальна няня» покликана заощаджувати час, зменшує корупційні ризики, а також суттєво полегшує процес подачі документів особами, що за станом здоров’я не можуть відвідати відповідний орган особисто.

Для реєстрації у програмі укладати договір можна не лише зі сторонньою людиною, а й з кимось із родичів. Єдина вимога – він чи вона мають бути зареєстровані, як ФОП або юридичною особою і платити податки. Це дасть можливість няням працювати офіційно і накопичувати стаж, а також є додатковою можливістю бабусі чи дідусю зареєструватися нянею і дістати додатковий стаж, якщо його бракує до пенсії.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *