Минулого року 9 черкащан виграли в лотерею

Протягом минулого року фортуна усміхнулась дев’ятьом нашим землякам. Усі вони виграли по мільйону гривень під час гри в лотерею. Останньому пощастило наприкінці минулого року.

Про це інформують “Вечірні Черкаси”.

Наш земляк, пан Володимир став останнім мільйонером минулого року. 22 січня родина взяла участь у недільному прямому ефірі «Лото-Забава», де улюбленця фортуни особисто привітали ведучі Лариса Руснак та Анатолій Гнатюк й урочисто вручили почесному гостю призовий сертифікат на 1 млн. гривень.

” Мільйона ще немає, а відчуття є”, – поділилась у студії першими враженнями від виграшу донька Володимира Яна.

Сам пан Володимир, житель Чорнобая, розповів, що грає з перших тиражів лотереї. Поділився й планами, куди ж витратить гроші, як тільки отримає всю суму.

” Гроші планую вкласти у розвиток бізнесу”, – повідомив Володимир.

Як повідомили в Черкаському обласному представництві «М.С.Л.», чоловік купував квиток не в Черкаській області, а в м. Буча Київської області і оформлював виграш не в Черкасах. Крім того, виграш виплачується частинами протягом 18-ти місяців.

Остання щасливиця гри в Лото-Забава – жителька Черкас виграла мільйон у вересні.

Нашим землякам у грі в лотерею щастило і в серпні минулого троку. Так, у тиражі № 888 гравець зірвав 1 млн грн, закресливши три горизонталі в одному ігровому полі з однією пільговою підковкою. Щасливий лотерейний білет вартістю 10 гривень він купив у Черкасах у торговельному центрі по вул. Сумгаїтська, 24.

Тож у 2016 році було дев’ять щасливчиків, наших земляків, які вигравали мільйони в лотерейну гру.

А лічильник мільйонерів лотереї Лото Забава зафіксував уже 261-го мільйонера у низці переможців «Лото-Забави».

Фото http://vechirka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *