Мистецька родина з Черкас презентувала «брендовану» виставку

Вишивка, витинанка, вбрання. Мати, батько і донька – черкаська мистецька родина створила бренд «TELIZHENKO. Fashion house». Його презентація відбулася у Цетральному будинку художника, що в Києві. Засновники хочуть, щоб їх ім’я прославило й Україну в світі. Роботи тріо Олександри, Миколи й Олесі в одній виставковій залі, інформує “ЧСН”.

В експозиції не нові – вже відомі роботи майстрів. Кожен із яких талановитий, відомий і працює в своєму амплуа. На відкритті спільної, «брендованої» виставки випадкових людей не було – прийшли друзі, які давно знають творчу династію і поважають усе зроблене їх руками.

Поруч вишивка, витинанка й вбрання. Це перший проект об’єднаного бренду «TELIZHENKO. Fashion house». До цього родина Теліженків була відома в окремих іменах – Миколи, Олесі й Олександри. Їх об’єднання – процес закономірний, каже глава сімейства.

Задоволена презентацією бренду донька заслужених батьків, художник-модельєр Олеся Теліженко. Ідея з об’єднанням належить їй та брату Тарасу. І це, каже, лише перша цеглина у реалізації більш глобального проекту. В перспективі створення інтернет-платформи. Там можна буде не лише познайомитися із роботами Теліженків, але й придбати їх.

Олеся Теліженко хоче щоб їхній бренд прославляв всю країну. Адже саме мистецтво дає насолоду для життя і наснагу для руху.

Фото http://rosmedia.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *