На автодорогах Черкащини відремонтували понад 11,6 тис. кв. м покриття

Минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 4,8 тис. кв. м доріг загального користування державного та місцевого значення. Окрім того було влаштовано понад 6,8 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах державного та місцевого значення, інформують в САД області.

Інформує “Вичерпно”.

На дорогах області щодня працює до 30 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за сприятливих погодних умов.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах державного та місцевого значення.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування та благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, скошування трави, вирубка порослі, приведення до належного стану дорожніх знаків, фарбування елементів огородження, заміна стовпчиків, а також ремонт бар’єрного огородження.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *