На автодорогах Черкащини за три дні відремонтували понад 10 тис. кв. м покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення. Так, 28, 29 квітня та 3 травня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконаний ямковий ремонт на понад 4,9 тис. кв. м доріг загального користування державного та місцевого значення. Окрім того, за ці три дні було влаштовано понад 5,2 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах місцевого значення.

Повідомляє Черкаська ОДА.

На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах міжнародного, державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за умови сприятливих погодних умов.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *