На батьківщині Кобзаря відреставрували старовинну споруду

Старовинний млин із двохсотрічною історією відреставрували звенигородські лісівники в Черкаській області, передає Zruchno.Travel.

Цей млин є єдиним збереженим до наших днів із 28, які діяли в Шевченкове (до початку XIX століття Керелівка) за часів дитинства Тараса Шевченка.

Ремонтували своїми силами

Навесні під час грози були пошкоджені вітрила млина – власними силами лісівники відремонтували два пошкоджених вітрила і реставрували два інших.

Читайте також: Волонтери створюють 3D-модель національної архітектурної пам’ятки

За словами генерального директора Національного заповідника “Батьківщина Тараса Шевченка” Людмили Шевченко, звенигородські лісівники вже не вперше приходять на допомогу у відновленні та збереженні історичних пам’яток.

Знову відкриті для відвідувачів

“Це надзвичайно важливий об’єкт, який наближає нас до часів життя Тараса Шевченка. Крім того, є можливість більш детально розповідати нашим екскурсантам про ремесло, яке сьогодні вже втрачено. Тому ми раді, що і місцеве населення, і відвідувачі нашого краю зможуть бачити відновлений вітряк – за це щира подяка звенигородским лісівникам”, – зазначила Людмила Шевченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *