На білозірські “інфраструктурні” проекти виділять 5,5 млн грн

Комісія при Мінрегіоні України погодила десять «інфраструктурних» проектів Білозірської громади та два від Єрківської ОТГ на загальну суму 5,5 млн грн. На підході погодження міністерською комісією ще 6 проектних заявок від Білозірської ОТГ, повідомив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Березань.

Інформує Черкаська ОДА.

Білозірчани матимуть 7,3 млн грн на оновлення матеріально-технічної бази Білозірського комунального підприємства, реконструкцію мереж вуличного освітлення та капітальний ремонт вулиць. Єрківська ОТГ подала два проекти на всі закладені 1,3 млн грн. У подальшому їх спрямують на капремонт вулиці та покрівлі адмінприміщення селищної ради.

“Мокрокалигірська територіальна громада готує 14 проектних заявок на 4,1 млн грн, які найближчим часом будуть подані для розгляду та надання висновку облдержадміністрації, – додав заступник очільника області. – Нагадаю, цього року держава передбачила понад мільярд гривень субвенції на розвиток інфраструктури у новоутворених громадах. Розмір фінансування на відновлення інфраструктури в об’єднаних територіальних громадах різний. Він визначається залежно від кількості сільського населення і площі громади. Згідно з розподілом цієї субвенції для створення та модернізації інфраструктури, трьом об’єднаним територіальним громадам Черкащини загалом передбачено 12,8 млн грн”.

Фото styknews.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *