На благодійному балу зібрали 32 тис. грн на ремонт черкаського дитячого окнодиспансеру

Цими вихідними в Черкасах в обласній філармонії провели Бал краси та добра. Головною подією вечора став доброчинний аукціон для допомоги обласному онкологічному диспансеру. Захід відбувся під патронатом міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Про це повідомляє прес-служба ЧМР.

“З молотка” продавали ексклюзивні речі, надані гостями заходу. Серед них – авторські аксесуари, туристична путівка, декоративна різьблена дошка для гри в нарди, м’ячі з підписами гравців “Черкаського Дніпра” (від представників цього клубу) та Збірної України з футболу (від депутата міської ради Олексія Мельника), боксерські рукавиці з автографом братів Кличків (від депутата минулої каденції Сергія Кудактіна)… Усього на продаж організатори виставили близько двадцяти лотів.

У підсумку під час торгів вдалося зібрати понад 32 тисячі гривень. Ці кошти організатори спрямують на ремонт спортивної кімнати в дитячому відділенні черкаського онкодиспансеру та медикаменти для маленьких пацієнтів цієї ж лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Благодійний бал у Черкасах: як це було (ФОТО)

– Є волонтери, які подарували в онкологічну лікарню спортивне обладнання. У лікарні є вільне приміщення, в якому можна було б облаштувати спортивний клас, але для початку в ньому необхідно зробити ремонт, – розповіла ініціаторка заходу Гоарік Рубенян. – Іншу частину зібраних коштів плануємо спрямувати на медикаменти, зокрема, спеціальні капельниці для апарату інфузамат, у яких відділення завжди має потребу. Хоча ми їх періодично й закуповуємо, їм цього мало. Тим більше, що це не те обладнання, яке можна просто зайти в аптеку й купити…

На благодійному вечорі побував і міський голова Анатолій Бондаренко разом із дружиною Валерією. На його думку, бути осторонь таких подій складно, тим більше – коли мова йде про дітей, які потребують особливої уваги й турботи.

Фото ЧМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *