На Черкащині 29 шкіл стали учасниками проекту «Інноваційні школи»

Переможці конкурсу серед навчальних закладів з усіх регіонів Черкаської області візьмуть участь у новому проекті «Інноваційні школи Черкащини». Таких шкіл визначено 29. Навчальні заклади розроблять перспективні моделі та подальші програми власного розвитку і захистять їх перед громадськістю. Надалі візьмуться за реорганізацію та оновлення відповідно до розроблених програм.

Повідомляє “Прочерк”

Розробники обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» ставлять за мету створити всі умови для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкащини, інтенсивно впровадити інновації в освітній процес і підвищити якість та ефективність регіональної системи освіти.

Кращі моделі та практики, запроваджені в інноваційних школах, використовуватимуть в інших навчальних закладах області.

Переможці конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»:

Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради,

Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради,

Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради,

Смілянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради,

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради,

Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради,

Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради,

Драбівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія» Драбівської районної ради,

Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради,

Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради,

Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради,

Авторська О.А. Захаренка середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Сахнівки Корсунь-Шевченківської районної ради,

Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради,

Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради,

Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради,

Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Лисянської районної ради,

Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради,

Монастирищенський навчально-виховний комплекс «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради,

Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Євгенії Гуглі Смілянської районної ради,

Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Тальнівської районної ради,

Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради,

Верхняцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» Христинівської районної ради,

Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради,

Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради,

Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради,

Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – ліцей» Шполянської районної ради,

Перша міська гімназія Черкаської міської ради,

Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради,

Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Т.Г. Шевченка Звенигородської районної ради.

Фото http://promin.cv.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *