На Черкащині АТОвці провели всеукраїнський круглий стіл

Наприкінці літа в Умані зустрілися учасники АТО, які отримали інвалідність, та представники громадських організацій учасників АТО з усієї України. Учасники заходу, на запрошення ГО «Всеукраїнська асоціація працездатних інвалідів», за круглим столом обговорили особливості співпраці та обов’язки громадських організацій інвалідів у виконанні Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Про це інформує Черкаська ОДА.

Сторони звернули увагу на особливості проходження МСЕК, питання психологічної допомоги і спеціальної підготовки фахівців, які працюють з учасниками АТО та їх родинами.

АТОвці, представники громадські організації та державних й медичних установ, які опікуються питаннями соціального захисту, дотримання прав і пільг учасників бойових дій, їх медичного забезпечення і реабілітації відзначили високий рівень уманських спеціалістів стосовно організації роботи з учасниками бойових дій. Наприкінці заходу вони озвучили пропозиції щодо покращення медичного обслуговування та  психологічно-реабілітаційної роботи з захисниками, проведення спеціалізованої професійної підготовки державних службовців і фахівців для роботи з пораненими та постраждалими в АТО.

Фото dnepr.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *