На Черкащині безробітнім розповідали, як отримати допомогу

Ватутінський міський центр зайнятості провів семінар для безробітних з нагоди проведення Всеукраїнського тижня права та на виконання Меморандуму з координаційним центром з надання правової допомоги. Про це інформує Ватутінський центр зайнятості, передає УНН-Центр.

Семінар провели за сприяння “Звенигородського бюро правової допомоги” Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та мав назву: “Офіційне працевлаштування: захист прав людини”.

Про безоплатну правову допомогу та де її отримати розповіла виконувач обов’язків начальника відділу “Звенигородського бюро правової допомоги” Бондарчук Наталія. Вона звернула увагу присутніх на послуги, що надаються, а саме: вторинну правову допомогу: представництво інтересів особи у разі, якщо справа потребує розгляду в суді чи вже розглянута судом; складання документів, необхідних для захисту справ особи в суді.

Вона також повідомила про можливість вирішення питання щодо надання безоплатної правової допомоги в приміщенні Ватутінського міського центру зайнятості за графіком.

Фото http://region.unn.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *