На Черкащині більшає шкіл, де навчають робототехніці

Учні Черкаської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів невдовзі опановуватимуть новий предмет. Вона доєдналася до обласного проекту з робототехніки. Сертифікат на придбання потрібного обладнання керівництву закладу сьогодні вручив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Він взяв участь у тутешніх урочистостях до Дня захисту дітей.

Повідомляє Черкаська ОДА.

24Нині в цій школі-інтернаті навчаються понад півтисячі учнів. Окрім навчально-виховного процесу, тут також лікувально-реабілітаційний.

1015

14

 

9– Сьогоднішнє свято – це лише один привід для нашої зустрічі, – розповідає очільник області Юрій Ткаченко. – Інший – робочі питання. Тут навчаються дітлахи з усієї області. Наше завдання – створити всі необхідні умови. Зараз ми працюємо над інноваційними школами на Черкащині. За конкурсом їх обрано 29. Однак це не означає, що інші заклади повинні бути поза увагою. Особливо школи-інтернати. Це, до речі, перший заклад такого типу, що долучається до проекту з вивчення робототехніки. Сподіваюся побачити його вихованців серед інших команд уже на наступних змаганнях.

28262730За словами обласного керманича, до кінця року робототехніку вивчатимуть уже у 25 школах Черкащини. Нагадаємо, цей проект тут започаткували кілька років тому. Його реалізують завдяки співфінансуванню з обласного та місцевих бюджетів. Цьогоріч обласний центр уперше приймав регіональний турнір FIRST LEGO League, в якому взяли участь близько сотні юних робототехніків із області. Свої знання і вміння вони вже демонструють не тільки на всеукраїнських змаганнях, а й за кордоном.

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *