На Черкащині державі повернули 10 га земель водного фонду

У ході розгляду апеляційної скарги прокуратурі області вдалося довести обґрунтованість позовних вимог щодо незаконності правочинів, якими передано у власність земельні ділянки водного фонду з частиною Вільшанської захисної дамби в межах прибережної захисної смуги площею майже 10 га. Так, у листопаді поточного року ухвалою апеляційного суду Черкаської області рішення про задоволення позову прокурора залишено в силі.

Про це інформує “Діловий регіон”.

Нагадаємо, у 2015 році прокуратурою встановлено факт незаконної передачі Черкаською райдержадміністрацією у власність окремим громадянам вказаних вище земельних ділянок. Розпорядження землею проведено з численними порушеннями чинного законодавства, без погоджень відповідних державних органів та всупереч порядку встановлення цільового призначення земельних ділянок.

За цих обставин прокуратура звернулася до суду з позовом до Черкаської РДА, реєстраційної служби районного управління юстиції та власників спірних земельних ділянок про визнання правочинів по їх набуттю незаконними та їх скасування.

Позов судом задоволено у квітні поточного року, однак не погодившись з позицією прокуратури, підтриманою судом, відповідачі оскаржили рішення суду першої інстанції в апеляційному порядку.

Завдяки принциповій позиції прокуратури апеляційні скарги відповідачів відхилено, рішення суду першої інстанції залишено без змін, зазначають у прес-службі прокуратури області.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *