На Черкащині діє 40 спортивних шкіл

40 дитячо-юнацьких спортивних шкіл функціонує в області. Нині тут займається більше 12 тисяч вихованців. Про це розповів начальних управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський.

Інформує Черкаська ОДА.

Також, за його словами, в області продовжує успішно функціонувати КЗ «Школа вищої спортивної майстерності». Тут спортсмени займаються в 11 відділеннях з видів спорту. Зокрема, академічного веслування, баскетболу, боксу, веслування на байдарках і каное, дзюдо, кінного спорту, кульової стрільби, легкої атлетики, триатлону, фехтування та хокею на траві.

” Зараз у «Школі вищої спортивної майстерності» займається понад сотня спортсменів постійного та майже 40 – змінного складу, – говорить Максим Зеленський. – Цьогоріч, порівняно з минулим роком, витрати на навчально-виховну роботу збільшено на понад 700 тис. грн. Тож на 2017 рік ця сума становить 1 млн 720 тис. грн. Водночас в області також функціонує чотири обласні осередки Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств: «Україна», «Спартак», «Динамо», «Колос”».

Відзначимо, загалом в області нараховується 2810 спортивних споруд, з яких 462 – внесені до Єдиного електронного всеукраїнського реєстру спортивних споруд.

Фото http://mydim.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *