На Черкащині дорожники відремонтували третину доріг

Дорожники продовжують роботу з ліквідації ямковості на автошляхах Черкащини. Так, з початку року вже ліквідовано 295 679 м2  ямковості дорожнього покриття. Із них на дорогах державного значення – 221 690 м2(99,45 %), місцевого значення – 73 989 м (10,04 %). Усього у процентному співвідношенні 30,79 % від загального обсягу доріг уражених ямковістю.

Про це інформує “Про Все”.

До всього, з початку року усунуто 26 403 метра погонних тріщин. Такі дефекти є найпоширенішим видом руйнувань дорожнього полотна. На сьогодні поздовжні та поперечні тріщини виникають переважно завдяки великій транспортній завантаженості автодоріг.

Упродовж двох минулих тижнів з 25 серпня по 8 вересня робітниками підрядної організації ліквідовано 13 780 м2 ямковості на дорогах загального користування. Роботи проводились на дорогах державного та місцевого значення – 4 067 м2 та 9 713 м2 ямковості відповідно. Наразі найбільша увага приділяється ділянкам автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Щоденно на автошляхах працювало в середньому 13 бригад головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор». Роботи з ліквідації пошкодженого дорожнього покриття виконувались із застосуванням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Незважаючи на спекотну погоду, дорожники докладають максимум зусиль, аби забезпечити зручні та безпечні умови дорожнього руху.

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *