На Черкащині готові до приходу зими

Дорожники Черкаської області закінчують підготовку до роботи в зимовий період. Щоб зустріти зиму на належному рівні, активно проводяться роботи по заготівлі протиожеледних матеріалів. Зокрема, філіями ДП «Черкаський облавтодор» заготовлено 4,8 тис. тонн технічної солі, зазначив в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко.

Інформує Черкаська ОДА,

За його словами, в повному обсязі заготовлено майже 42 тис. тонн протиожеледних сумішей. Техніка для зимового утримання автодоріг в Черкаській області підготовлена на понад 90%: 84 піскорозкидувача, 7 солерозподілювачів, 42 навантажувача, 26 автогрейдерів, 5 роторних снігоочищувачів, 220 одиниць навісного обладнання та відвалів та 79 одиниць іншої снігоочисної техніки. Крім того, виготовлено та відремонтовано 4500 засобів пасивного снігозахисту.

IMG_2194До виконання робіт по зимовому утриманню доріг в Черкаській області також планується залучати дорожню техніку інших організацій з якими укладено 20 угод. Окрім того, завершено ремонт та підготовка лінійних і виробничих приміщень, котелень, пунктів обігріву. Для стабільної роботи у зимовий період створено необхідний запас паливно-мастильних матеріалів.

Для аварійного ямкового ремонту в осінньо-зимовий період заготовлено 620 тонн асфальтобетонних сумішей. Для відстою транспорту під час ускладнення погодних умов буде задіяно 42 майданчика, зокрема 31 в смузі відведення автодоріг.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *