На Черкащині готують дороги до зими

Служба автодоріг області спільно з ДП «Черкаський облавтодор» нині активно готується до зими. Зокрема, створено комісію з підготовки дорожнього комплексу області до стабільної роботи в осінньо-зимовий сезон, затверджено «План заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017». Постійно проводяться спільні наради щодо визначення та реалізації першочергових заходів у цьому напрямі. Також за участю керівників філій ДП «Черкаський облавтодор» та відповідальних фахівців Служби на базі Корсунь-Шевченківського райавтодору проведено виїзну нараду-семінар з питань підготовки до зими.

Про це інформує Черкаська ОДА.

Дорожники наразі займаються заготівлею протиожеледних матеріалів. Так, на сьогодні в наявності 3,2 тис. тонн технічної солі (53 %), фрикційних матеріалів підготовлено 29,77 тис. тонн (62 %). Загалом, підготовка матеріалів триває відповідно до планових завдань Укравтодору.

Для аварійного ямкового ремонту в осінньо-зимовий період передбачається заготівля 1,5 тис. тонн холодної асфальтобетонної суміші.

Крім цього, шляховики розпочали підготовляти до зими виробничі будівлі та споруди, техніку. Так, на 06.10.2016 уже підготовлено:

– 4 стаціонарні бази протиожеледних матеріалів – 100 % від потреби;

– 35 тимчасових майданчиків протиожеледних матеріалів – 100 %;

– 80 піскорозкидачів – 77 %;

– 6 солерозподілювачів – 75 %;

– 37 одиниць навантажувальної техніки – 79 %;

– 24 автогрейдера – 80 %;

– 3 роторні снігоочищувачі – 60 %;

– 67 одиниць іншої снігоочисної техніки (БАТ, ІМР, трактори тощо) – 78 %;

– 210 одиниць навісного обладнання – 95 %;

– виготовлено та відремонтовано 4500 засобів пасивного снігозахисту – 100 %.

На період ускладнення погодніх умов буде задіяно 42 стоянки відстою транспортних засобів, із них 31 – у смузі відведення автомобільних доріг. Усі стояночні місця пройшли обстеження та готові до використання водіями за потребою.

На сьогоднішній день проводиться ремонт дорожнього покриття та інші роботи з експлуатаційного утримання. У цих ремонтних роботах задіяна техніка, яка буде використовуватись під час зимового утримання доріг. Так, станом на 06.10.2016 уже підготовлено 70 % техніки.

З метою визначення стану автодоріг області та готовності їх до експлуатації в зимовий період з 06 до 21 жовтня 2016 року, згідно з затвердженим графіком, проводиться осінній комісійний огляд автомобільних доріг області. До складу комісії входять представники Служби автодоріг області, ДП «Черкаський облавтодор», територіальних відділів ГУНП та Укрзалізниці (по залізничних переїздах).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *