На Черкащині й надалі спрощують ведення бізнесу

Створення максимально сприятливого інвестиційного клімату є незмінним пріоритетом обласної влади. Для цього на Черкащині й надалі спрощують ведення бізнесу.

Про це повідомляє “Вичерпно”.

“Ми розраховуємо не лише на бюджетний ресурс, задля розвитку територій потрібні інвестиції, – наголошує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – І показники капітальних інвестицій, що освоєні за цей рік, доводять: ми рухаємося у правильно напрямку. За 9 місяців маємо близько 3,8 млрд грн капітальних інвестицій на Черкащині. А це в півтора разу більше, ніж торік. Обсяг залучених в економіку області прямих іноземних інвестицій на 1 жовтня цього року становив понад 348 млн дол. США. Цьогоріч ми почали впроваджувати низку проектів задля активізації інвестиційної роботи. Зокрема, ми створили Агенцію регіонального розвитку за кращим світовим досвідом та інвестиційний портал. Окрім того, ми розробили спільно із Асоціацією індустріальних парків України Концепцію створення агроіндустріальних парків в області”.

Нині триває робота зі створення першого індустріального парку «Золотоноша». Керівництво цього міста першим відгукнулося на пропозицію ОДА.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *