На Черкащині модернізували ферму

На сучасному етапі розвитку молочного тваринництва ефективне виробництво високоякісного молока можливе лише за умови вирішення низки ключових змін  у галузі. Їх чимало, проте одне з найважливіших —   це модернізація ферми, аби не допустити скорочення поголівя та зменшення виробництва молока. Цю проблему вирішили у СТОВ «Іскра» Черкаського району.

Про це інформує “Прочерк”.

Так нещодавно у цьому сільгосппідприємстві відкрили реконструйоване приміщення ферми на 400 голів молочного стада з побудованим молокопроводом молокопроводом.  Вцей інвестиційний проект вкладено 3 млн грн.  Зробили його в дуже стислі терміни — за 70 днів французькою фірмою «Де Лаваль» та українською «Кіровоград Рубіж». Введення в дію та експлуатація цього молокопровода, оснащеної високотехнологічним обладнанням, дозволить отримувати молоко високої якості та економити енергоресурси, які витрачаються на його виробництво.

Керівники та спеціалісти СТОВ «Іскра» приділяють велику увагу розвитку молочного скотарства, адже ця газузь є не тільки стратегічною, а забезпечує робочими місцями жителів Байбузів виступає з числі лідерів сільськогосподарського виробництва, має високі показники виробництва в районі. Спеціалізується на виробництві м’ясо-молочної продукції та на вирощуванні зернових. У загальній структурі діяльності товариства тваринництво посідає чільне місце, його частка — 70%. Молочне скотарство забезпечує половину прибутків господарства.

Так на сьогоднішній день у господарстві налічується 950 голів ВРХ, в тому числі 490 корів основного стада. За 8 місяців нинішнього року надоєно 2090 тонн молока, що більше проти відповідного періоду на 226 тонн, реалізовано 33, 5 тонн м`яса. Ці показники значно перевищуюють загальнорайонні та обласні. Для забезпечення тваринництва кормами заготовлено 7000 т.силосу, 1500 тонн сінажу, 250 тонн багаторічних трав, 100 тонн соломи, тобто повністю на зимовий період.

Молоко, вироблене у СТОВ «Іскра», йде на виготовлення молочної продукції ТМ Волошкове поле.

Фото www.delaval.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *