На Черкащині не перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип

Про це повідомляє «Вичерпно» з посиланням на директора департаменту охорони здоров’я та медицини катастроф Олега Стадника.

За минулий тиждень показники захворюваності на 100 тисяч населення по Черкаській області були найвищі у Золотоніському районі – 743 випадки, Смілянському – 594, Черкаському – 570, а в місті Черкаси було зафіксовано 468 випадків.

– Тобто у Черкасах майже вдвічі нижчий показник захворюваності ніж у Золотоніському районі. Орієнтовно, ми по показниках десь на 5-7 місці за рівнем захворюваності. Але навіть найвищий поточний показних захворюваності в районі далекий від епідпорогу. Середній показник захворюваності по області складає десь 400 випадків на 100 тисяч населення. А епідпоріг минулого року – 616 випадків на 100 тисяч населення. – прокоментував виданню ситуацію із захворюванням на грип в області та місті Черкаси директор департаменту охорони здоров’я ЧМР Олег Стадник.

Тому, наголошує головний медик Черкас, немає підстав говорити про епідемію грипу ні в Черкаській області, ні тим паче в Черкасах.

Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *