На Черкащині обговорили питання облаштування пунктів габаритно-вагового контролю

В обласній адміністрації під час наради обговорили облаштування пунктів габаритно-вагового контролю на дорогах Черкащини. Засідання відбулось під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

“Дороги під час будівництва десятки років тому звичайно не розраховувались на сучасну інтенсивність руху транспорту, зокрема великовагових автомобілів. Нині ж функціонування габаритно-вагових комплексів є необхідністю, – зазначив Костянтин Сапартаєвич. – Важливо, що це дозволить зберегти покриття вже відремонтованих автошляхів та запобігти його руйнуванню по області в цілому. Водночас відсутність належного контролю призводить до руйнування не тільки автомобільних доріг, а й таких стратегічних штучних споруд, як міст та дамба через річку Дніпро і комплексу захисних споруд  річки Тясмин на Чигиринщині”.

Зауважимо, вартість одного комплексу сягає близько 1,5 млн грн, майданчика – майже 1 млн. грн. Утім, керівники декількох районів, зокрема Кам’янщини, Смілянщини, Чигиринщини, висловлюють свою готовність долучитися фінансово до придбання габаритних комплексів.

Натомість Костянтин Омаргалієв дав завдання Службі автомобільних доріг в області спільно з Черкаським облавтодором якнайшвидше опрацювати питання щодо облаштування майданчиків для проведення габаритно-вагового контролю на ділянці км 0+000 автодороги Н-16 Золотоноша – Сміла – Умань та регіональної автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук поряд із комплексом захисних споруд річки Тясмин.

Також під час засідання в. о. начальника управління Укртрансбезпеки у Черкаській області Володимир Завгородський детально повідомив про організацію роботи габаритно-вагового контролю та систему штрафування недобросовісних ваговиків.

Фото http://artimmer.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *