На Черкащині обрали головів ОТГ

В об’єднаних громадах Черкащини 29 жовтня відбулися вибори голів та депутатів. Члени партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” очолять 8 ОТГ в області, “батьківщинівці” отримали перемогу на виборах до місцевих рад у 14 ОТГ.

Про це повідомляють прес-служби партій.

Висуванці від БПП впевнену перемогу в Соколівській, Карашинській, Іваньківській, Паланській, Іркліївській, Матусівській, Зорівській, Бузівській сільських громадах.

Петро Кучеренко очолить Паланську ОТГ, Олександр Фуркало – Бузівську ОТГ, Олександр Міщенко – Соколівську ОТГ, Анатолій Пархоменко – Карашинську ОТГ, Леся Поліщук – Іваньківську ОТГ, Іван Поїздник – Іркліївську ОТГ, Василь Колісник – Матусівську ОТГ, Юрій Гунько – Зорівську ОТГ. Кандидати в депутати сільських об’єднаних громад від партії та за підтримки партії здобули в середньому 25,6% голосів виборців у 14 ОТГ.

“Батьківщина” Черкащини набрала близько 25% від загальної кількості висунутих кандидатів.

Так, у Кам’янській міській ОТГ – за попередніми підрахунками “Батьківщина” взяла 31% місць у місцевій раді, у Жашківській міській ОТГ – 30%, у Мліївській (Городищенський район) та Матусівській (Шполянський район) – по 37%, у Моринській (Корсунь-Шевченківський район) – 22%, у Іванківській (Маньківський район) – 23%.

На виборах голови у Мліївській ОТГ за попередніми підрахунками перемагає кандидат від “Батьківщини” Василь Микитенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *