На Черкащині обрали стипендіатів у галузі культури

Кращим у письменництві, культурі та мистецтві призначили обласні стипендії. З їх іменами визначалася конкурсна комісія під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Сергія Овчаренка.

Інформує ” Про Все”.

Серед письменників Черкащини обласні стипендії призначили 8 особам . У галузі культури та мистецтва конкурсна комісія обрала 15 кандидатів, а також 6 студентів вищих мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації. Їм стипендії призначаються на півроку.

Загалом з обласного бюджету на стипендії кращим у галузі культури передбачено понад 151 тис. грн. Ця сума ділитиметься рівнозначно між усіма відібраними стипендіатами.

” До комісії з призначення обласних стипендій надійшло 35 заявок кандидатів, з яких ми шляхом голосування відібрали 29 митців, – говорить Сергій Овчаренко. – Втім, з огляду на ті дискусії, які зумовлює процедура та розподіл стипендій, очевидно, що треба доопрацювати відповідне положення, яке складали ще 2006 року. Всі представники галузі культури нашої області мають бути у рівних умовах. Тож наше профільне управління підготує проект змін до цього положення. Адже ми маємо цією стипендією стимулювати найкращих.”

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *