На Черкащині обиратимуть «Міні Міс” та “Міні Містера»

Крок до здійснення дитячої  мрії. В Умані стартує набір на конкурси «Міні Міс і Містер Черкащини» та  Олімпіаду сценічних мистецтв «GOLDEN LAUREL Черкащини», інформує “Вечірня Умань”.

Маленькі черкащани зможуть підкорити подіум та вразити талантами зіркових гостей та журі. Переможці конкурсу отримають право представляти Черкащину на Національному фестивалі«Міні Міс (Містер) Україна 2017». Заявки на кастинг приймаються з усіх областей України.  Вік учасників 4-16 років. Останній термін подачі заявок – 10 квітня.

Контактна інформація для реєстрації на кастинг:

Тетяна Коляда

Телефон: 097 057 54 17

Електронна пошта: minimischerkaschina@ukr.net

Сторінка у соціальній мережі: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011011329719

 Положення конкурсу

Регіональний фестиваль «Міні Міс та Міні Містер Черкащина 2017» і Олімпіада сценічних мистецтв «Золотий Лавр Черкащини 2017» проводить казкове свято, збираючи талановитих дітей (хлопчиків і дівчаток) і творчі колективи на «Квітковий бал». Фінальне шоу, як казкова містерія, відбудеться  21 квітня місті Умань.

Категорії участі:

– «Міні Міс Черкащина 2017» (для дівчаток) Міні Містер Черкащини 2017 »(для хлопчиків) дає право переможцям на участь в Національному фестивалі« Міні Міс (Містер) Україна 2017 »

– Олімпіада сценічних мистецтв «Золотий Лавр – Черкащини 2016» дає право переможцям на участь у Національній Олімпіаді «Золотий Лавр – Україна 2017»

Вікові категорії:

– 4-6 років – молодша група;

–  7-10 років – середня група;

-11-13 років – група юніорів;

– 14-16 років – підліткова група.

Усі учасники фестивалю будуть відзначені нагородами та призами!

«GOLDEN LAUREL – Черкащина 2017»

В олімпіаді беруть участь дитячі творчі колективи.

Категорії олімпіади:

– вокальне мистецтво;

– хореографія;

– оригінальний жанр (циркове мистецтво, театральне мистецтво, гімнастика, акробатика);

– театри (акторські, художні,  театри мод).

Усі творчі колективи Олімпіади отримають один комплект нагород – кубок і диплом! Серед них, буде обраний колектив, який отримує кубок Гран-Прі. Всі колективи отримають запрошення на творчу олімпіаду сценічних мистецтв «Золотий Лавр – Україна 2017».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *