На Черкащині основний обсяг прямих інвестицій зосереджений на підприємствах промисловості

Станом на 1 липня, обсяг залучених з початку інвестування в економіку Черкаської області прямих інвестицій становив 347,7 млн. дол. США, або 0,9% від загального обсягу залучених інвестицій до економіки України. Про це інформує обласне управління статистики, пише “ІнфоМІСТ”.

Обсяг прямих інвестицій у розрахунку на одну особу населення на 1 липня 2017 року становив 281,9 дол. Прямі інвестиції надійшли від нерезидентів із 45 країн світу. До основних країн-інвесторів, на які припадає 94,5% загального обсягу іноземного капіталу, належать: Беліз, Кіпр, Німеччина, Чехія, Франція, Іспанія, Велика Британія, Естонія та Нідерланди.

Найбільші обсяги прямих інвестицій зосереджено на підприємствах промисловості – 82,2% загального обсягу. У підприємства та організації, що здійснюють операції з нерухомим майном залучено 7,7% прямих інвестицій, у підприємства сільського, лісового та рибного господарства – 4,8%, транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 2,3%.

Серед міст та районів області найбільші обсяги іноземного капіталу унесено у підприємства Черкаського району та місто Черкаси – відповідно 53,0% та 29,6%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *