На Черкащині підтримали діток Сонця

Подивитися на світ під іншим кутом сьогодні пропонують кожному «сонячні» діти. Для них та їхніх близьких, у Міжнародний день людей із синдромом Дауна, активісти громадської організації «Сонячні діти Черкащини» організували справжнє свято. Підтримати та привітати діток Сонця завітали обласні й міські владці.

Повідомляє Черкаська ОДА.

IMG_4180 IMG_4183Розпочала свою роботу першої в області ГО «Сонячні діти Черкащини» трохи більше року тому. За цей час встигли чимало. Та, зізнаються організатори, чи не найбільшим досягненням є відкриття своєрідного центру для проведення зустрічей, установчих зборів, занять у приміщенні Черкаської загальноосвітньої школи №25. Також цьогоріч дітки із синдромом Дауна вперше за великий проміжок часу змогли піти до звичайних дитячих садочків.

IMG_4184Приємні подарунки сьогодні для «сонячних» дітей презентували й владці області. Заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, вітаючи дітей Сонця, зауважив, що варто не лишатися осторонь та підтримувати тих, хто особливо цього потребує.

IMG_4191 IMG_4200– За цей рік активісти й учасники цієї «сонячної» громадської організації встигли реалізувати багато задуманого торік, але ще більше завдань перед ними стоїть на майбутнє, – зазначив Сергій Овчаренко. – Та у своїй діяльності вони завжди можуть розраховувати на повсякчасну підтримку обласної влади та на мою особисто. Адже та турбота й любов, яку батьки щодня дарують своїм «сонячним» дітям, заслуговує на повагу і є зразком для інших. Найосновніше, що кожен з нас може зробити – це показати приклад такої підтримки. Бо ж чужих дітей не буває!

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *