На Черкащині побувала всеукраїнська акція «Олімпійська книга»

Із метою популяризації олімпійського руху на Черкащині, поширення ідей олімпізму, створення мотивації до здорового способу життя серед молоді триває всеукраїнська акція «Олімпійська книга».

Повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Днями відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області  Іван Урста та стипендіат відділення Олександр Гнатенко відвідали Кам’янську районну центральну  бібліотеку та вручили закладу олімпійську літературу.

За словами директора  бібліотеки Віри Денисенко, олімпійську літературу заклад отримує вперше.

«Такі книги для нас на вагу золота, – зазначила директор. – Тепер учнівська молодь Кам’янського району матиме змогу поповнювати свої знання про олімпійський рух зі спеціальної літератури».

Нагадаємо, цього року представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області в рамках Всеукраїнських акцій «Олімпійський куточок» та «Олімпійська книга» відвідали Чигиринський, Черкаський, Чорнобаївський, Монастирищенський райони.

Відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області продовжує активно відвідувати райони області та популяризувати  олімпійський рух на Черкащині.

Фото http://noc-ch.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *