На Черкащині поремонтують 27 кілометрів лісових доріг

Лісівники Черкащини працюють над поліпшенням лісової інфраструктури – не лише облаштовують рекреаційні пункти, а й щороку відновлюють та ремонтують лісові дороги.

Повідомляє “Вичерпно”.

Як повідомив заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Рижков, протягом цього року заплановано здійснити ремонт 27-ми кілометрів лісових доріг з ґрунтовим покриттям та 10-ти кілометрів з твердим покриттям. Наразі вже виконано 60% від запланованого, а саме – 22 кілометри.

Хороша лісова дорога – це запорука оперативності та економії пального. Завдяки “лісовим артеріям” підвищується продуктивність техніки і роботи лісгоспів в цілому. Відремонтовані дороги створюють зручні умови для оперативного реагування у випадках пожеж та незаконних рубок. Окрім лісогосподарського, зазвичай відновлені дороги  мають ще й соціальне значення, адже сполучають місцеві села або ж скорочують шлях між ними.

Ремонт лісових доріг здійснюється у всіх лісгоспах Черкащини і буде завершений до кінця жовтня ц.р. До слова, усі ремонти та роботи здійснюються за власні кошти лісогосподарств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *