На Черкащині працевлаштували 8,8 тисяч осіб

За сприяння обласної служби зайнятості протягом І кварталу 2017 року отримали роботу 8,8 тис. осіб. Зокрема 4,9 тис. безробітних, серед яких кожен п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). Про це інформують в обласному центрі зайнятості.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

Тут відзначають, що до тимчасової зайнятості були залучені  2,9 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру. А з метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року було працевлаштовано 103 безробітних.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. З початку року майже 3,7 тис. безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Фото https://ua.depositphotos.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *