На Черкащині продовжують боротьбу з ожеледицею

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, обробка асфальтового покриття на автодорогах області загального користування для ліквідації ожеледиці та її недопущення з 20 по 23 січня проходила у всіх районах Черкаської області та на трасі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса.

Про це повідомляє “Інфоміст”.

Впродовж вихідних днів роботи на автошляхах краю не припинялася. Загалом, за три доби було використано понад 600 тонн протиожеледної суміші. Для недопущення ожеледиці, пов’язаної з коливанням добової температури від плюсової вдень до мінусової вночі, протиожеледною сумішшю було оброблено спуски, підйоми та круті повороти автодоріг на основних напрямках руху.

Впродовж трьох діб до обробки асфальтового покриття та на боротьбу із зимовою слизькістю на автодорогах області загального користування залучалося 25 піскорозкидувачів, 4 трактори та автогрейдери, 20 навантажувачів, до робіт на дорогах залучалося понад 60 автодорожників. Вранці 16 січня у черговому режимі роботи перебували 74 одиниці техніки та 100 працівників ДП “Черкаський облавтодор”.

Станом на ранок 23 січня проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області. У зв’язку з ускладненням погодних умов,

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів. Варто планувати дальні поїздки у світлу пору доби та слідкувати за технічним станом автотранспорту. Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *