На Черкащині продовжують очищати дориги від снігу

За інформацією диспетчерської служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області, у районах області 13 лютого продовжилися роботи з очищення автошляхів від снігу. Загалом, 13 лютого та вночі і вранці 14 лютого було очищено від снігу та оброблено протиожеледною сумішшю майже 250 км автодоріг загального користування у Катеринопільському, Маньківському та Звенигородському районах області.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Також у більшості районах Черкаської області проводилася обробка дорожнього покриття автодоріг загального користування.  Загалом, за добу використали майже 250 тонн протиожеледної суміші.

Впродовж доби до очищення доріг від снігу та обробки асфальтового покриття на автодорогах області залучалося 19 піскорозкидувачів з відвалами, 17 автогрейдерів і тракторів та 9 навантажувачів, у дорожніх роботах брали участь понад 50 автодорожників. Вранці 14 лютого у черговому режимі роботи перебували 78 одиниць техніки та 111 працівників ДП «Черкаський облавтодор». Сьогодні, 14 лютого, роботи з ліквідації ожеледиці продовжуються.

Станом на ранок 14 лютого проїзд забезпечено на усіх автомобільних шляхах загального користування Черкаської області.

Фото https://dorig.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *