На Черкащині прогнозують спекотний, із періодичними дощами, липень

За попередніми розрахунками синоптиків, у цілому липень на Черкащині очікується теплим та з опадами в межах норми. Тобто, середньомісячна температура повітря +22º, при кліматичній нормі +20º. Опади – 70 мм (норма 81 мм). Про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Іфнормує Черкаська ОДА,

Упродовж місяця переважатиме підвищений температурний фон, із денними температурами вище +25° і нічними не нижче +15°. У середині місяця можливе нетривале похолодання зі зниженням нічної температури до +10+12º, а денної до +21+23º.

Перші ж три доби липня продовжили вже звичну для всіх спеку, і лише з 4 липня, як і прогнозувалося раніше, розпочалися дощі, які принесли циклони, що рухаються із заходу на схід по північнішим траєкторіям. Температурний фон почав знижуватися до меж кліматичної норми на цей час. Всередині тижня – перерва без опадів і потім – знову періодичні грозові дощі, місцями зі шквалами 15-20м/с та градом.

В обласному Гідрометцентрі відзначають, за багаторічними даними спостережень, липень – найтепліший місяць року з найбільшою кількістю опадів, завдяки інтенсивним грозовим дощам.

Фото regionews.sumy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *