На Черкащині проходить чемпіонат з кінного спорту

У Жашкові протягом трьох днів – з 17 по 19 листопада триває відкритий чемпіонат Черкаської області з кінного спорту. Аби позмагатись в доланні перешкод, на Черкащину з’їхались 220 вершників зі своїми кіньми, серед яких діти, аматори та професіонали,  Про це розповів головний тренер збірної Черкаської області, пише “Прочерк” з посиланням на президента федерації кінного спорту Черкаської області Андрія Пономарьова.

За його словами, нині триває фінал «Відкритого чемпіонату Черкаської області з подолання перешкод». До цього було кілька етапів, перший з яких провели у березні. Далі – по одному або два етапи щомісяця.

– Ці змагання багатогранні. Висота перешкод починається від найменшої – для дітей, до найбільшої – для професіоналів. Також беруть участь аматори. Це заможні люди, які займаються чимось іншим, але мають коней і виступають на змаганнях. Кінний спорт це дуже-дуже дорогий вид спорт, – зазначив Андрій Пономарьов.

Найбільше представництво на змаганнях мають центральні регіони. Серед професійних спортсменів – четверо із Черкащини.  Завершиться чемпіонат завтра, коли вершники долатимуть зі своїми копитними найвищі перешкоди.

blank

Серед спортсменок була і 16-річна  Юлія Криворучко, яка попри свій юний вік має кілька перемог всеукраїнських та нагороди міжнародних змагань.

– Займаюсь кожного дня. Тренування йде сорок хвилин, але перед цим багато часу йде на те, щоб підготувати коня. Насамперед, хочеться завжди вигравати, йти вперед, – говорить дівчина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *