На Черкащині проінспектували представників «нової української школи»

Чотири школи області беруть участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа». За новим освітнім стандартом вони почнуть працювати вже з вересня. Аби ознайомитися з їхнім функціонуванням на Черкащину завітали представники Міністерства освіти і науки України та Інституту модернізації змісту освіти МОНУ, повідомляють в управлінні освіти і науки ОДА.

Нагадаємо, у цьогоріч травні Міністерством освіти і науки України було оголошено конкурсний відбір шкіл, що бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа». Загалом 100 пілотних шкіл України беруть участь в експериментальній роботі і мають почати працювати за новим стандартом уже з 1 вересня. Цей етап передбачає апробацію нового стандарту початкової освіти на базі 4 шкіл у кожній області. У пілотному проекті в кожній школі братимуть участь 2 перші класи. Учасниками цієї освітньої програми в наший області є Черкаська гімназія № 9 ім. О.М. Луценка, Смілянська школа № 3 – колегіум, Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка та Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій.

19144141_1089944791107728_5931114541906531981_oЗа кожною школою закріплено педагога-наставника, який буде надавати проектним командам методичну та інформаційну підтримку. Щомісяця проектні команди зустрічатимуться для обговорення успішних практик, викликів та пошуку творчих ідей. Після завершення пілоту проектні команди поширюватимуть досвід змін.

Представники МОНУ познайомилися з системою роботи закладів, оглянули матеріальну базу, поспілкувались з колективами, обговорили актуальні питання та проблеми на шляху до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти у рамках реформи «Нова українська школа».

Фото http://ck-oda.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *