чигирин

На Черкащині пройде перший туристичний форум

На Черкащині збираються організувати Туристичну асоціацію області. Про її створення говоритимуть у Чигирині під час першого туристичного форуму Черкащини.

Про це в коментарі «Про все» повідомив заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань.

– Вже за тиждень, тобто 18 червня, відбудеться перший туристичний форум Черкащини. На ньому плануємо створити Туристичну асоціацію області. Вона має об’єднати якомога більшу кількість учасників регіонального туристичного ринку, зокрема, компаній та організацій, – говорить Ярослав Березань.

Він наголошує, що Черкащина має значний потенціал для розвитку туризму.

– Буцький каньйон, історико-культурний заповідник «Чигирин», парк Софіївка, Тарасова Гора у Каневі, Легедзино – і це ще не повний перелік історичних пам’яток та природних див, на які варто подивитися як гостям області, так і самим черкащанам, – зазначає Ярослав Березань. – Саме внутрішній туризм дає змогу заробити малому та середньому бізнесу, сприяє розвитку територій та інфраструктури. – Але для цього нам, перш за все, необхідно налагодити ефективну взаємодію місцевого туристичного бізнесу.

Саме для такої взаємодії і буде створено Асоціацію. Вона об’єднуватиме учасників регіонального туристичного ринку та просуватиме туристичний потенціал Черкащини.

Джерело: provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *