На Черкащині просять допомогти створити Зорівську тергромаду

Із проханням створити необхідну нормативну базу для утворення Зорівської об’єднаної територіальної громади звернулася сьогодні до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів України депутати Черкаської обласної ради.

Прр це повідомляє “ПРОЧЕРК”.

“У Золотоніському та Драбівському районах є кілька громад, які готові об’єднатися в одну територіальну громаду, – пояснив під час сьогоднішньої сесії облради її голова Олександр Вельбівець. – Але з урахуванням того, що вони розміщені в різних адміністративно-територіальних одиницях (різних районах), Центральна виборча комісія не призначає виборів голови об’єднаної громади та старост. Тому ми звертаємося до керівництва держави з проханням урегулювати питання створення громад, населені пункти яких розміщені в різних районах”.

Голова облради наголосив, що створення Зорівської об’єднаної громади – це суто місцева ініціатива.

Відповідне звернення підтримали і провладні політичні сили, і опозиція. На думку свободівців та радикалів, це питання мало бути вже давно розв’язаним. Голова ж облдержадміністрації Юрій Ткаченко наголосив, що це зробити не так просто, оскільки має місце «законодавча колізія».

У результаті за звернення до керівництва держави проголосували майже всі присутні на сесії депутати – 61.

Фото kordon.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *