На Черкащині провели мистецький форум “Кобзареві джерела”

Протягом трьох днів у Каневі відбувався молодіжний мистецький форум “Кобзареві джерела”, у межах якого у місті проводили тематичні зустрічі, презентації виробів, творчі майстер-класи та гала-концерт.

Про це інформує “Kanos”.

Із 29 по 31 травня у місті проходив Всеукраїнський молодіжний мистецький форум “Кобзареві джерела”, у рамках якого відбувалися тематичні інформаційно-освітні зустрічі учасників форуму з студентами та старшокласниками навчальних закладів міста Канів, презентація виробів декоративно-ужиткового мистецтва молоді “Декоративно-ужиткове мистецтво України”, творчі майстер-класи тощо.

30 травня у Канівському коледжі культури і мистецтв відбувся круглий стіл на тему “Нащадки козацького роду” з нагоди 500-річчя від дня народження гетьмана Запорізької Січі, старости черкаського і канівського Дмитра Вишневецького. Перед учасниками заходу виступили екс-генеральний директор Шевченківського національного заповідника, викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Василь Тулін, картограф високої кваліфікації, майстер спорту зі спортивного орієнтування Василь Бортник, історик, провідний спеціаліст відділу культури виконкому Канівської міської ради Костянтин Андрієнко.

Також у цей день у Міському будинку культури відбувся традиційний гала-концертом – творчий звіт учасників, у якому взяли участь лауреати та дипломанти Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів.

Фото http://kanos.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *