На Черкащині проживає майже 11,5 тисяч внутрішньо переміщених осіб

За оперативною інформацією обласного контактного центру, в області перебуває 6 796 родин внутрішніх переселенців – 11 432 особи. Із них 575 осіб – з Криму та 10 857 – зі східних областей України. Виїхало з регіону 6 794 особи, повідомляє Черкаська ОДА.

У червні цього року внутрішньо переміщені особи одержали щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, зокрема на оплату житлово-комунальних послуг – на загальну суму 3 734 ,7 млн грн – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

Також, у 2014-2018 рр. комісією органів соціального захисту населення матеріально-побутових умов проживання понад 3 тисячам осіб виплачено одноразову грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету на загальну суму 1 241,2 млн грн.

На території Черкаської області перебуває 2 381 дитини, які переїхали з родинами ВПО. За інформацією управління освіти і науки облдержадміністрації у навчальні заклади в регіоні влаштовано 1 332 дитини, зокрема в дошкільні навчальні заклади та загальноосвітні. 76 дітей знаходяться з батьками удома. У вищі навчальні заклади зараховано на навчання 122 особи, у професійно-технічні навчальні заклади – 28.

Фото taxlink.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *