На Черкащині реалізують програму “Інноваційні школи Черкащини”

На Черкащині розпочалася реалізація цільової обласної програми  «Інноваційні школи Черкащини». Триває конкурсний відбір шкіл-учасниць.

Про це інформує “Вичерпно”.

Конкурсні роботи від навчальних закладів приймаються до 12 грудня. Оцінюватимуть їх за багатьма критеріями: від матеріально-технічної бази, якості педагогічного колективу до демократичного управління закладом та соціального захисту учасників освітнього процесу. Коло шкіл, які братимуть участь у цій програмі впродовж наступних кількох років, затвердять до кінця цього року.

Програма реалізуватиметься в кілька етапів і триватиме до 2020 року. В результаті планують створити й втілити в життя у школах-учасницях програми власну модель перспективного інноваційного розвитку з урахуванням кращого вітчизняного й зарубіжного досвіду, активізувати впровадження інновацій у діяльність навчальних закладів області, підвищити якість освітніх послуг, враховуючи науково-технічний прогрес та потреби учасників навчально-виховного процесу.

Організаційне забезпечення реалізації програми здійснює управління освіти і науки ОДА, науково-методичний супровід упровадження програми – Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників.

Днями відбулося організаційне засідання з питань втілення програми. Долучилися до нього координатори впровадження програми, спеціалісти управління, наукові працівники інституту, представники громадських організацій, які здійснюють свою діяльність у сфері децентралізації освітньої діяльності. Учасники обговорили основні засади та умови проведення конкурсу серед навчальних закладів області, створили організаційний комітет та внесли кандидатури до журі конкурсного відбору шкіл-учасниць Програми.

Як зазначають ініціатори програми, попереду кропітка, але цікава й важлива для розвитку регіональної системи освіти робота.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *