На Черкащині стартує акція «Випускник-2018»

Із метою формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії; ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини; ознайомлення з правилами вибору професії Черкаська обласна служба зайнятості проводить  акцію „Випускник – 2018″, яка триватиме з 2 жовтня  по  30 листопада 2017 року.

Повідомляє Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

 

В рамках акції учнів 9, 10 та 11 класів матимуть можливість відвідати „Дні відкритих дверей навчальних закладів”, „Презентації навчальних закладів”, „Виїзні акції центру зайнятості”, професіографічні екскурсії, акції „Випускник”, профорієнтаційні уроки, інтерактивні заходи для молоді (змагально-мотиваційні, інтелектуально-ігрові, профорієнтаційні КВН, КВЕСТи, тощо).

До організації та проведення даних заходів  залучаються місцеві відділи освіти, підрозділи управління у справах сім’ї, молоді та спорту, навчальні заклади області,  роботодавці та молодіжні громадські організації тощо.

Також, в рамках акції «Випускник-2018», з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року для учнів 7-х – 11-х класів відбудеться профорієнтаційний фотоконкурс «Я і Моя професія». Про детальні умови конкурсу можна дізнатися на порталі Черкаської обласної служби зайнятості в рубриці «Анонси подій» або звернутися безпосередньо до  будь-якого центру зайнятості області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *